Dijital çağı üst zirvesinde yaşayan insanlık internetin sağladığı avantajlardan maksimum düzeyde yararlanıyor. Özellikle ticari konsepte sahip işletmelerin

kurumsal kimlik

leri ile yer aldığı internet dünyası şu an itibariyle yüzlerce algoritmanın hesaplandığı bir sistematik içerisinde yer alınmasını zorunlu kılıyor.

Çünkü profesyonel kurumsal kimlik oluşturabilmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir ve ciddi bir çalışma ile ortaya çıkarılmadığında firmanın imajını zedeleyecektir. Dolayısıyla markanızın veya hizmetlerinizin tam olarak yansıtılmasını sağlayan kurumsal kimliği bir bakıma kendi konseptinizin potansiyel kitleye bir bütün halinde tanıtımı olarak düşünebilirsiniz.

web-yazilim

Kurumsal Kimliğinize Marka Değeri Kazandırıyoruz


Bütün bu incelikler dikkate alındığında uzun yıllara dayalı bilgi birikimine sahip firmamız sizlerin bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı profesyonel düzeyde karşılamaktan gurur duyar. Kurumsal kimlik gibi artık firmaya özel bir yapı oluşturulmasını uzman yazılımcı kadrosu ile sağlayan kuruluşumuz oldukça uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile etik çalışma prensipleri doğrultusunda hareket etmektedir. Hiçbir şekilde şansa bırakılamayacak böylesine önemli bir çalışmada kurumsal yapınızın temsil edileceği bir yapı oluşturmadan önce mutlaka bizlerden görüş ve öneri almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü her bir aşamasında titiz bir çalışmanın sergilendiği bu komplike yapı ancak profesyonel ellerde hayat bulabilir. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden hizmetlerimiz konusunda ayrıntıları paylaşalım.


Kurumsal Kimlik Yapısının İlk Basamağı Logo Tasarımı

Şimdi dilerseniz adım adım profesyonel bir kurumsal kimlik tasarımını nasıl şekillendiriyoruz? Ve içerisinde hangi hizmetleri barındırıyor? Kısaca aktaralım;

Logo tasarımı

Öncelikle bir kurumsal kimlikten bahsedebilmemiz için firmanızı temsil edecek bir logo çalışmasına ihtiyaç duyacaksınız. Bu çerçevede bizler grafik uzmanlarımız ile firma ticari yaşantısına devam ettiği sürece kullanılacak logo çalışmasını başlatıyoruz. Elbette bu noktada sizin görüşleriniz ve önerileriniz doğrultusunda bir çalışma yürütüldüğünü anti parantez belirtmiş olalım. Ayrıca logo tasarımında firmanın ürün ya da hizmetlerini en iyi yansıtacak şekilde ve kitlelerin aklında kalacağı sembollerin seçilmesi noktasında sizleri yönlendiriyoruz. Özellikle kurumsal kimlik oluşturulduktan sonra internet aramalarında veya markanız tanınmaya başladıktan sonra yapacağınız bütün reklam kampanyalarında kullanacağınız bu logoyu her zaman değiştirme şansınızın olmadığını hemen belirtelim.


Web Tasarım

Kurumsal kimlik yapısı inşa edilirken ikinci önemli basamak profesyonel olduğu kadar fonksiyonel ve dinamik bir web tasarımıdır. Üstelik bu tasarımın akıllı cep telefonlarının ulaşabileceği ve rahatlıkla işlem yapabileceği bir şekilde bu tasarımının yapılması gerekiyor. Google”un geçtiğimiz günlerde mobil cihazlardan gelen aramaları mobil uyumlu web sitelerine yönlendireceğini duyurmasının ardından mobil uyumlu web site yaklaşımının artık bir zorunluluk haline dönüştüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Yaklaşık olarak 6 milyar internet kullanıcısından 4 milyarının akıllı cep telefonları ve tabletlerle sağladığı bu bağlantı müthiş bir potansiyeli beraberinde getirdiğinden web tasarımında mobil uyumluluk pas geçilemeyecek bir kural olarak karşımıza çıkıyor.


Antetli kâğıtlar, dosyalar ve zarflar

Bu aşamada firmanın her türlü yazılı belge üzerinde Logo ve açıklayıcı bilgilerin yer aldığı antetli kağıtlar, zarf veya dosyalar geliyor. işletmeye resmi bir statü kazandıran bu algoritma içerisinde ayrıca firma adresi ve iletişim seçeneklerinin yer alıyor.


Kartvizit

Geleneksel ve halen oldukça etkili kartvizit tasarımları


Broşür hazırlanması

Bloknot ve Takvim çalışmaları

Gibi çok sayıda kurumsal kimlik çalışması firmamızın sizlere sunmuş olduğu profesyonel hizmetler içerisinde yer almaktadır. Lütfen bizlere web sayfamız üzerinde bulunan iletişim seçenekleri üzerinden ulaşmaktan çekinmeyiniz. Cazip fiyat koşullarında çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı uzman desteğimiz ile firmanızın gelecekteki vizyonunu gelin birlikte belirleyelim. Firmanızın geleceğinin tesadüflere bırakılamayacak kadar değerli olduğunu lütfen unutmayınız.