Dünyanın 12 farklı noktasında online spam ve iki faklı antivirus programı ile virüs kontolü (Solucan, Truva Atı dahil) yapan

WebProPosta

ile üst seviye güvenlik ile tanışın. Kurumsal ve Bireysel Kara ve Beyaz Listeler, Karantina Yönetimi, sayesinde Profesyoneller gibi kendi güvenliğinizi sağlayabileceksiniz.

Kesintisiz WebPro Posta


4 farklı coğrafyadaki e-posta kabul sunucuları ile internetiniz kesilse bile e-postalarınız asla kaybolmaz. Internet erişiminiz sağlandığı anda WebPro Posta sistemleri bunu algılar ve birikmiş e-postalarınızı anında teslim eder. İki farklı coğrafi lokasyondaki gönderim sunucuları ile e-postalarınız kesintisiz gönderilir.

e-mail

Kolay WebPro Posta


Tamamı Türkçe ve kolay kullanım arayüzü ile Web'den yönetim WebProPosta'da. İstediğiniz zaman bir e-posta ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Satış Grubunuza yeni gelen takım arkadaşınızı eklemeyi mi unuttunuz? WebProPosta'da zaman sınırlaması yok. Girin web'e yeni e-posta dağıtım listenizi oluşturun. Telefon etme, ticket açma derdiniz yok.


Hemen WebPro Posta


WebProPosta Kurumsal e-posta Sistemini tercih ettiğinizde, e-postalarınız kaybolmadan geçiş imkanı sağlarsınız. MX kayıtlarınızın yönlendirilmesi ile daha önce kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak, WebProPosta'ya terfi edebilirsiniz.